Донбаський державний технічний університет
Україна, м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 84
Науково-технічні послуги

Ліцензія на будівельну діяльність

ДонДТУ пропонує послуги відповідно до ліцензії на будівельну діяльність - серія АВ № 326799 від 03 жовтня 2007 року:

 • інженерні дослідження за класами (для будівель і споруджень I класу, для будівель і споруд II і III класів);
 • інженерно-геологічні дослідження відповідно до умов (для територій з відсутніми небезпечними геологічними процесами, для територій із небезпечними геологічними процесами, для територій із звичайними грунтами, для територій із грунтами, які мають особливі властивості);
 • проектні роботи (для нового будівництва, реконструкції і капітального ремонту; для звичайних умов, для територій підвищеної сейсмічності, для територій із складними інженерно-геологічними умовами (просідаючі грунти, підроблені території, карстоутворення, зрушення, обвали, лавина, підтоплення));
 • архітектурне і будівельне проектування;
 • конструювання конструкцій, що несуть за класами і умовами будівництва (для будівель і споруджень I класу, для будівель і споруд II і III класів, в звичайних умовах, в сейсмічних умовах, в складних інженерно-геологічних умовах, окрім сейсмічних);
 • проектування внутрішніх інженерних мереж, систем і споруд;
 • проектування зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд;
 • розробка спеціальних розділів проекту;
 • технологічне проектування об'єктів.

Пропонуємо послуги з розробки бізнес-плану використання шахтних вод для забезпечення потреб виробництва, сільського господарства і населення. (Попередні розрахунки показали, що вартість 1 м3 технічної води, що отримується з шахтної, не перевищуватиме 0,3-0,4 грн., а питної - 0,7-0,8 грн.).

Розробимо технічну документацію по:

 • визначенню плану об'єму видобутку вугілля з врахуванням існуючих обмежень;
 • оцінці інноваційного потенціалу;
 • обгрунтуванню розмірів трансакційних витрат;
 • плануванню об'ємів готової вугільної продукції при зміні її структури;
 • плануванню витрат і собівартості 1 тонни готової продукції при зміні її об'ємів і структури;
 • плануванню витрат і собівартості 1 тонни готової продукції по чинниках;
 • плануванню об'ємів видобутку вугілля за його енергетичною цінністю.

Постачаємо технічну документацію (креслення, технологія) на пристосування для відгвинчування заіржавілих гайок без їх пошкодження, а також на елементи, що запобігають розкручуванню різьбових з'єднань, що піддаються динамічним навантаженням. Пристосування упроваджені на Алчевському металургійному комбінаті.

Пропонуємо технічну документацію з виготовлення і установки пульсаторів повітряного потоку на регенеративних нагрівальних колодязях. Нагрів злитків пульсуючим факелом дозволяє понизити чад металу: для теплого і гарячого посаду - на 6,4-29,8%, для холодного посаду - на 19,2-38,9%. Скорочується час нагріву злитків на 2-11% залежно від температури посаду; знижується нерівномірність нагріву посадки.

Розробимо технічну документацію або готові регулятори для конкретних електромеханічних систем управління технологічними процесами. Пропоновані регулятори дозволяють забезпечити задані якісні показники управління технологічними процесами за наявності лінійних і нелінійних (у тому числі і екстремальних) об'єктів з врахуванням обмежень фазових координат. Побудова регуляторів і методика їх налаштування уніфікована. Базою побудови регуляторів є сучасні мікропроцесорні контролери вітчизняного і зарубіжного виконання. Гарантійний термін роботи визначається гарантійним терміном мікропроцесорного контролера. Регулятори упроваджені на Алчевському коксохімічному заводі. Можлива розробка і виготовлення регуляторів для управління технологічними об'єктами за технічними вимогами замовника.

Пропонується технічне рішення, яке забезпечує високу продуктивність, вищу якість металу, що наплавляється, ніж при звичайній технології зварювання електродами, а також дозволяє працювати при невисоких струмах. При цьому скорочуються витрати на шліфування зварних швів; вартість зварювальних матеріалів менша, ніж вартість електродів. Технічне рішення дозволяє отримати аналогічний ефект і на будь-яких товстостінних елементах металургійного устаткування, наприклад, при наплавленні дефектів слябів.

Зробимо незалежну технічну експертизу по електропостачанню і електроустаткуванню ліній електропередач і трансформаторних підстанцій напругою до 35 кВ згідно державної ліцензії серії АB №326799.

Донбаський державний технічний університет здійснює проектування промислових об'єктів для металургійної, машинобудівної, гірничодобувної та інших галузей.

Контакти: Бубунець Юрій Володимирович
+380 (50) 947-13-75, +380 (66) 487-99-22
dongtu_omic@mail.ru
Анонс